השראה לעיצוב אתרים: סה-שה עיצוב פנים של צמחים

SA-CHA הוא מותג שנוצר על ידי סבין הראל. סבין יצרה קונספט חדשני ומעניין. סבין מייצרת "מיני- עולמות"- עציצים מעוצבים שמכניסים חוכמה, שלווה ויופי למרחב הביתי שלך. מלבד היותם סופר אסתטיים לעיצוב הבית, העולמות מאפשרים לכם לבנות מערכת יחסים מעוררת השראה עם צמחים כי "צמחים הם מקור בלתי נדלה של חוכמה"!

סא-שה הוא עסק קטן שחשוב לו לתרום לשמירה על הסביבה ולרווחת אנשים. סבין יוצרת את עציצי הקרמיקה שלה בבית המלאכה שלה, היא בוחרת צמחים מיצרנים מקומיים, עובדת עם יצרן מקומי המייצר עבורה מגשי עץ שהם חלק מהעבודות שלה.

האתגר, לתרגם את המושג החדש של סא-שה בצורה ויזואלית.

לאחר שהתאכזבה מהשירות שקיבלה משיתופי הפעולה הקודמים שלה עם מעצבים וחברות לאסטרטגיית מותג, לסבין הראל היו בעיות אמון. הקפדנו מאוד להקשיב לצרכיה, להבין את המהות העמוקה של העסק החדש שלה, עד שהגענו לרגע של בהירות עם האישיות האמיתית שלה.

סבין אומרת ש"צמחים הם מקור בלתי נדלה לחוכמה, ומערכת היחסים העדינה שלהם איתנו, הם משמשים כמדריכים אילמים". האתגר היה לתרגם את המושג החדש הזה לזהות ויזואלית ואתר אינטרנט יצירתיים, אותנטיים וברורים.

המושג SA-CHA

זהות מותג - SA-CHA

הגדרת זהות המותג לקחה זמן. זה היה תהליך התבגרות איטי. אבל, זה היה מסע מספק.
נהנינו מאוד לעבוד עם סבין – היא שחררה את ספקותיה, זרמה לחלוטין עם התהליך ושיתפה פעולה מלאה.

הפרויקט ארך זמן ולא מעט פגישות.
לסבין היה יותר מדבר אחד שהיא רצתה לתת לעולם, ניסינו להבין יחד איך הכל יכול להשתלב. האהבה שלה לאסתטיקה, הבנתה העמוקה של צמחים והמון ידע וסיפורים מרתקים על ההשפעה שיש לצמחים על רווחת האנשים.

נקודת המפנה הייתה כשסבין הבינה שהידע וסיפורים שלה צריכים להיות במרכז העשייה שלה. היא באמת לשתף את התפיסות שלה לגבי האינטליגנציה של הצמחים, הידע שלה, האמונות שלה… סבין יצאה מאזור הנוחות שלה. אבל כשהיא עשתה את הצעד באומץ, זה אפשר לכל הקונספט להיות ברור ומשמעותי יותר.

מוד בורד

לוגו

טיפוגרפיה

פלטת צבעים

הגדרנו את המותג Sa-cha כאסתטי, בטוח, אותנטי ומרגיע.

עיצוב ה-Mood Board חשף בחירות אסתטיות שסבין לא הייתה מודעת להן. האופק היצירתי נפתח ועורר את סקרנותה וסיפוקו.

הלוגו שלו מבטא נוכחות בטוחה, מבוססת ומעודנת.

כחלק מהתהליך הגדרנו שפה ויזואלית גם לרשתות החברתיות הכוללת את אופי הצילומים של העולמות.

סבין, צלמת בהתהוות, נאלצה לפתח את זהותה הצילומית. עזרנו לה להגדיר קווים מנחים שישפרו את העיבוד החזותי על ידי התמקדות בטקסטורה, צורות, תקריבים ואווירה.

העבודה עם סטפני ולי הייתה ברכה והקלה. פשוט הייתי צריכה לתת להם להדריך מא' עד ת' ולראות את התוצאה הרצויה מתגלה. הסוד טמון באלמנטים האלה: להרפות, לסמוך על התהליך ולהיסחף ביחד עם צוות 80-100.
זו הבחירה שעשיתי, זה אפשר לי ליצור את תדמית המותג שלי שמשקפת עמוקות את מי שאני.

עיצוב האתר

ל-Sa-cha יש מוצר יוצא דופן! סבין בוחרת את הצמחים שלה בגלל האופי הספציפי שלהם, יוצרת בעצמה את כלי הקרמיקה בבית המלאכה שלה. אחר כך היא משלבת את הצמחים הללו ב"מיני עולם" המשחזרים סביבות מוכרות ומעוררות השראה: המדבר, היער, האזורים הטרופיים. כל נוף מיניאטורי מגיע עם חוברת המסייעת ללקוח שלו לחוות טרנספורמציה פנימית באמצעות צמחים. וכמובן בנוסף לכל זה, יש את היופי והאווירה שהם מוסיפים לכל חלל פנים.

האתר נקי, הצבעים הרכים והתמונות של הטבע והעציצים תופסים מקום מרכזי, לטבע יש את הכוח והעוצמות שלו ואין צורך להוסיף לו הרבה, רק ללמוד ממנו.